kompani

Rreth nesh

Tepër rreth kompanisë tonë

Që nga viti 1999, faljet DHDZ (Shanxi Donghuang Wind Power Flange Prodhim Co, Ltd) harton dhe prodhon fllanxha dhe falsifikime që ofrojnë efikasitet, qëndrueshmëri dhe besueshmëri maksimale për industrinë e naftës dhe gazit, si dhe një gamë të gjerë të aplikacioneve industriale, duke përfshirë prodhimin e makinerive , petrokimikët, dhe tubacionet dhe industria e forcave detare.
Ne kemi qenë duke themeluar departamentin e ri të përpunimit të përfunduar me teknologjinë kryesore për të përmbushur klientë të ndryshëm. Ne jemi krenarë që jemi pjesë e falsifikimit të biznesit, i cili u jep falje dhe fllanxha të kualifikuar klientëve në të gjithë botën.

rreth-us1

Suksesi ynë mbështetet në ndërtimin e marrëdhënieve të besueshme, afatgjata të klientit, dhe përqëndrimit në ofrimin e produkteve të klasit të parë, kontrollin e kostos dhe konceptin e shërbimit të empatisë, duke u bazuar në rekordin tonë në tregjet kryesore për të fituar biznes të ri dhe forcimin e pozitës sonë.

Në vitin 2010, DHDZ zhvendosi qendrën e saj të marketingut në Shanghai, qyteti më i madh në Kinë. Duke u mbështetur në avantazhet e Shanghai si një metropol ndërkombëtar në transportin, financat, shkencën dhe inovacionin, talentin dhe aspektet e tjera, DHDZ është e përkushtuar të sigurojë klientëve globalë me shpejtësi përkatëse më të shpejtë, cilësi më të lartë të produktit, çmim më të mirë dhe shërbim më të mirë!

 

 

Kultura jonë

Misioni: të mbështesim industrinë e prodhimit të energjisë, kimike dhe pajisjeve dhe të kontribuosh në zhvillimin njerëzor.

Vizioni i ndërmarrjes: të bëhet një ndërmarrje udhëheqëse e falsifikimit në Kinë dhe e njohur nga bota.

Vlerat thelbësore: fitim-fitim, shpërndarje njerëzish, risi, zell

Stili i ndërmarrjes: i rreptë, i përpiktë, Sinqeritet

Materiale Furnizuesit

vërtetim

biznes

Fuqia e eres

makineri minierave dhe pajisje

Prodhimi i aviacionit

Uji & UPK

Kimi dhe farmaceutikë

ndërtimin e anijeve

Projekti i tubacionit

shkëmbimin inxhinieri Heat

Proudction Kapaciteti

DHDZ Formëzimi Machinery & Equipment Machining

Die Open Formëzimi Hammer

Kapaciteti:

ecur në peshë deri në 35 ton

Gas Heating furance

Pesha load Max

Temperatura Max pune

Dimensionet Inner Oda

Gjerësia x Lartësia x Thellësi

Horizontal Unaza Rolling makinë

Kapaciteti:

unaza falsifikuara deri në 5000mm diametër, 720 mm të thellë.

Car Lloji Heat Treatment Furnace

Pesha load Max

Temperatura Max pune

Dimensionet Inner Oda

Gjerësia x Lartësia x Thellësi

Vertikale Unaza Rolling makinë

Kapaciteti:

unaza falsifikuara deri në 1500mm diametër, 720 mm të thellë

Well Lloji Heat Treatment furre

Pesha load Max

Temperatura Max pune

Dimensionet Inner Oda

Gjerësia x Lartësia x Thellësi

3 Aksi CNC bluarja e shpimit makine

PM2030HA Neway CNC

Machinie Center

makine CNC bluarje

detyrë e rëndë vertikale kthese torno

Teli elektroda prerje

mulliri CNC dhe makine shpimit

CNC urë me shpejtësi të lartë lëviz

bit dyfishtë makine shpimit

Duke u kthyer makinë

detyrë e rëndë kthyer torno

Flame machine

makinë radiale shpimit

CNC

frezë

detyrë e rëndë vertikale CNC kthese torno

makine horizontale mërzitshëm

Saw-machine

Kontrolli i cilësisë

DHDZ laboratorike dhe Inspection Equipment & Procesi i prodhimit

Caliper i Vernier

makinë provë Impact

Metrologjia mikroskop

Leximi i drejtpërdrejtë type spektromatës

depërtimit të thatë

meter Protable fortësi

ekzemplar hidraulike broaching makinë

makinë metallographic mostrave

detektor tejzanor krisje

detektor magnetike grimcë

Zwick ROELL ngurtësinë tester

projektues mostër Ndikimi notched

Mekanike multi-tester

detektor tejzanor Digital

lëndë e parë 

ngrohje

Ring Rolling

testi mekanike

inspektimit machining 

shpim

inspektimi përfundimtar

Magazinimi

inspektimit spektromatës

falsifikim

Trajtimit të ngrohjes 

testi Impact

torno CNC 

inspektimit Drilling

paketim

ngarkim

prerja materiale

fallsifikimit të inspektimit

regjistrimi Përpunimi termik

machining

inspektimit CNC torno 

vulosje

paketim paletë

dorëzim


WhatsApp Online Chat!