Контактирајте не

Шанкси Donghuang винд пауер прирабница Производство копродукции, ООД.

адреса

Шангај, Кина: Rm1101-1104 BLD.2, Лејн 789 Tianzhu Rd, Jiading округ, Шангај 201.821 Кина.

адреса

Шанкси, Кина: бр 238, Cuijiazhuang, индустриска зона, Dingxiang, Шанкси во Кина

телефон

Телефон: + 86-21-52859349
Факс: + 86-21-59106096

нашите локации

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас